Na śniadanie przegrana ze Swiss Krono Żary 72:80 ?
Zabrakło naszej wieży – kontuzjowanego Kuby, któremu życzymy zdrowia ?
Były krew, pot i łzy, i wierni kibice ? Chłopakom dziękujemy za walkę, obu trenerom za cały wachlarz emocji ???
Widzimy się jutro na turnieju mini koszykówki! 9:15 – 13.15, SP8, Jelenia Góra ???